Ми живемо в Україні!

січня 2014

29 січня 2014

Реалізація в місті завдань президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу

   В рамках реалізації завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, під головуванням міського голови Теплицького  С.Л. 28 січня відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На засідання координаційної ради запрошувалися члени ради та приватні підприємці.
   За словами міського голови С.Л.Теплицького підприємницьке середовище відіграє важливу роль у вирішенні багатьох проблем, насамперед у забезпеченні зайнятості населення, насиченні ринку необхідними товарами і послугами, створенні здорової конкуренції, що сприятливо впливає на розвиток економіки.
   Заступник міського голови Сторожев В.О. проінформував про проведену роботу за рік.  У місті діє автоматизована система реєстрації суб'єктів господарювання. За 2013 рік число малих підприємств збільшилося на 3 суб'єкта, підприємців на 22 чоловіка. Всього за станом на 01.01.2014 року в місті зареєстровано 109 малих підприємств та 1300 підприємців.

Читать далее

28 січня 2014

25 січня 2014

24 січня 2014

Відзначення Дня Соборності України в навчальних закладах міста

   З нагоди   Дня Соборності та Свободи України в навчальних закладах міста Первомайський було заплановано та проведено низку заходів щодо відзначення 95-річниці підписання Акту злуки УНР та ЗУНР. Необхідно зазначити, що заходи проходили в рамках завдань Президента України під темою «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-річниці проголошення Акта злуки)».
   В шкільних бібліотеках були оформлені тематичні виставки художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів, присвячених історичним подіям початку ХХ століття за темами «22 січня – День Соборності та Свободи України», «Я славлю свою рідну Україну». Для старшокласників ця тема вже знайома, бо вона вивчається на уроках історії, ось молодші школярі з особливою цікавістю слухали розповіді старших товаришів.
     Протягом всього тижня учні були активними учасниками уроків патріотичного виховання «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг» ( середні та старші класи ЗОШ № 1); урочисті лінійки з нагоди визначної історичної події в історії нашої держави для учнів 1 – 11 класів пройшли в ЗОШ № 6 та № 7 .
    Практично у всіх навчальних закладах міста пройшли години інформаційного спілкування за темами «Соборна Україна – одвічна мрія», «Державні символи України», «І обнялися береги одного вічного народу!», під час проведення яких вчителі історії розповідали про історичні події, коли, після тривалої  боротьби, мета була досягнута – воз’єднавсь  один народ, одна нація, воз’єдналась одна родина, яка протягом довгих років йшла до цієї події.
    Свої повідомлення по темам, з цікавими історичними фактами, підготували учні старших класів. Під час проведення урочистих заходів учнями читались
вірші українських поетів різних поколінь, присвячені темі Соборності  та Свободи України.
  22 січня на будівлях та подвір’ях навчальних закладів міста, в урочистій обстановці, було піднято Державний Прапор України.

Читать далее

ДО 95-РІЧНИЦІ АКТУ ЗЛУКИ

   Протягом тижня  20-26 січня заходи, які проводились у місті Первомайський, в рамках «Реалізації в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди» були присвячені відзначенню Дня Соборності та Свободи України і 95 – річниці проголошення Акта злуки.
   Напередодні свята в Центральній міській бібліотеці була оформлена книжкова виставка під назвою «Соборність України – єдність нації», на якій демонструвалась література, що розкриває перед відвідувачами історію розвитку української державності, починаючи з року оголошення про об’єднання лівобережної та правобережної України, тобто 22 січня 1919 року, коли урочисто було проголошено Акт злуки до сьогоднішніх днів. 23 січня в залі цього ж закладу культури  за темою   «Земля у нас одна і сонце в нас єдине» пройшло засідання «круглого столу», участь в якому працівники закладів культури міста, активні читачі міської бібліотеки. Учасники заходу не були байдужими до питання, яке обговорювалось, а активно висловлювали свої думки, погляди на історичні події та події сьогодення.

Читать далее

В городе работает оперативный штаб по вопросам координации действий, связанных с социальной защитой бездомных граждан в осенне-зимний период

 23 січня відбувся черговий штаб,  для вжиття заходів, спрямованих на запобігання смерті бездомних громадян від переохолодження під час надзвичайних подій в осінньо-зимовий період на якому обговорювалося питання «Стан та заходи щодо поліпшення соціального захисту бездомних громадян і дітей-бродяжок ». Як повідомила начальник штабу, заступник міського голови Харченко Н.П.в місті на зимовий період з метою попередження замерзання бездомних громадян створені і функціонують 2 стаціонарних пункти обігріву в ЦРЛ та територіальному центрі соціального обслуговування , де передбачені ліжко-місце; створені 2 пункту прийому та видачі теплого одягу: у центрі соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді за адресою ½ м -н , будинок 56 і в територіальному центрі за адресою 4 м -н;
   В даний час послугами пунктів обігріву та видачі теплого одягу скористалося 8 осіб.
   Начальник управління соціального захисту Сторожева В.Г. розповіла , що управлінням були розроблені інформаційні листівки з адресами організацій де бездомні громадяни зможуть отримати необхідну допомогу: одяг, медичну допомогу , нічліг та інші послуги, які були розклеєні в місцях скупчення людей (автостанції, залізничному вокзалі, торгових ринках, лікарні , відділеннях зв'язку). Вона зазначила, що всі ці питання попередження замерзання бездомних перебуває на контролі в управлінні соціального захисту і в період надзвичайних ситуацій буде проводитися відповідна робота щодо соціального захисту вразливих верств населення.
  При виступі головний лікар ЦРЛ Панарін І.І.нам повідомив , що викликів по обмороженню і померлих від переохолодження до них не надходили. Але помітив, що народ звик діяти «на авось»: розтирає снігом обморожене місце , поливає горілкою або спиртом. І лише коли людина помітить, що пальці ніг або рук - а саме вони страждають в першу чергу - почорніли , такого хворого родичі намагаються відвезти до лікарні. Час втрачено , як і частина рук або ніг .
   Директор територіального центру соціального обслуговування Павленко В.М. повідомив , що з настанням холодів до них часто звертаються літні, самотні громадяни за допомогою і на сьогоднішній день у нього на стаціонарному відділенні тимчасово перебуває бездомний інвалід без документів, якого помили , нагодували , обігріли , прихистили і займаються відновленням документів для поселення. Він також підкреслив необхідність чіткої взаємодії та тісної співпраці установ та організацій міста для прийняття екстрених заходів під час надзвичайних ситуацій в осінньо -зимовий період.

   Як повідомив начальник служби у справах дітей Петренко В.І., в місті відпрацьований механізм вилучення дітей із неблагополучного оточення і надання їм первинної соціальної допомоги. З метою виявлення дітей- бродяжок в місті щомісяця проводяться цільові профілактичні рейди «Діти вулиці» , «Вокзал ». На сьогоднішній день таких випадків не виявлено , але в місті є діти , які люблять бродяжити їх знаємо і ця робота на контролі.
   За підсумками засідання начальник штабу Харченко Н.П. дала доручення управлінню соціального захисту населення розробити порядок взаємодії служб , задіяних у роботі з соціального захисту вразливих верств населення в осінньо -зимовий період на 2014 рік і схему взаємодії . Органам внутрішніх справ організувати і проводити рейди соціального патрулювання по місту , а також забезпечити проведення спільних профілактичних заходів , спрямованих на попередження дитячої безпритульності. . Керівникам організацій де знаходяться стаціонарні пункти обігріву зробити вивіску і розмістити на фасаді будівлі. Закінчуючи засідання Ніна Петрівна зазначила , що тільки злагоджена робота всіх служб міста щодо захисту бездомних громадян та дітей- бродяжок в осінньо -зимовий період , не дасть загинути цим людям від переохолодження та голоду.

Читать далее

23 січня 2014

22 січня 2014

У Харкові на честь Дня Соборності та Свободи України відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку

   Сьогодні, 22 січня, на честь Дня Соборності та Свободи України у всіх куточках нашої країни відбуваються святкові заходи. У Харкові, на виконання в регіоні завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадської злагоди, відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника великому Кобзареві.
   У церемонії взяли участь перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб, голова обласної ради Сергій Чернов, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, консул Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові Віталій Богданов, консул Генерального консульства Республіки Польща у місті Харкові Пьотр Матусяк, керівники управлінь та Департаментів місцевих органів влади та місцевого самоврядування, представники Почесного консульства Вірменії, громадських, політичних і релігійних організацій, учнівська молодь і жителі Харкова.

Читать далее

20 січня 2014

Китайские телефоны и все для них